Skolotāji tiek aicināti dalīties ar metodiskām idejām DZMIT konferencē 23. augustā

Informācijas avots: https://www.siic.lu.lv/par-mums/zinas/zina/t/72181/

Latvijas Universitātes (LU) Starpnozaru izglītības inovāciju centrs (SIIC) aicina bioloģijas, fizikas, ķīmijas, ģeogrāfijas, dabaszinību, inženierzinību, tehnoloģiju un matemātikas skolotājus pieteikties dalībai ikgadējā metodiski praktiskajā konferencē „DABASZINĀTNES, MATEMĀTIKA, INŽENIERZINĀTNES UN TEHNOLOĢIJAS SKOLĀ EFEKTĪVI UN RADOŠI”, lai prezentētu savu veiksmīgi realizētu metodisku ideju. 


Katru gadu konferencē skolotāji dalās pieredzē ar kvalitatīvām metodiskām idejām, kuru izmantošana mācību saturu apguvi padara aizraujošāku.


Aicinām iesūtīt pieteikumu, lai dalītos pieredzē ar metodisku ideju, rādot citiem skolotājiem līdzi paņemtos materiālus plakātā, savā portatīvajā datorā, izmantojot spēles, izdales materiālus u.c. (būs pieejams galds un statīvs plakāta nostiprināšanai). 


Pieteikumam jāatbilst kādam no šiem tematiem:

  • „Kā es plānoju un realizēju starpdisciplinaritāti mācību stundās?”
  • „Kā es palīdzu skolēniem veidot izpratni par būtiskiem mācību satura jautājumiem?”
  • „Kā izmantoju stratēģijas, lai mācītu skolēniem būtiskas prasmes?”
  • „Kā skolēnam veidoju pārnesi par citā mācību priekšmetā apgūto?”
  • „Kā, izmantojot formatīvo vērtēšanu, iesaistu skolēnu labāku rezultātu sasniegšanā?”
  • „Kā skolēni manās stundās izmanto dažādas tehnoloģijas, apgūstot konkrētus satura jautājumus?”
  • „Kā uzdevumi, kurus es izmantoju, veicina iedziļināšanos un skolēnu iesaisti?”

Pieteikumus iespējams nosūtīt līdz š.g. 13. jūnijam, aizpildot elektronisku pieteikuma formu: https://ej.uz/dzmit_konference_ideju_tirgus_22

Konference notiks 23. augustā Rīgā, LU Akadēmiskā centra Zinātņu mājā, Jelgavas ielā 3. 

Konferences programmā paredzēta arī paneļdiskusija, forums par LU SIIC zinātnisko pētījumu rezultātiem, ekspertu vadītas darbnīcas, sarunas LU SIIC viesistabā, kā arī izstāde, kur būs iespējams iepazīties ar jaunākajām tehnoloģijām izglītībā un uzzināt par iespējām, kā mācību stundas padarīt vēl interesantākas.

Konferenci organizē LU SIIC sadarbībā ar LU fakultātēm, Latvijas Bioloģijas skolotāju asociāciju, Fizikas skolotāju asociāciju, Matemātikas skolotāju apvienību, Ķīmijas skolotāju asociāciju, Latvijas Ģeogrāfijas biedrību.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *