AICINĀM PIETEIKTIES INTERESENTUS FIZIKAS MĀCĪBU SATURA IZSTRĀDEI NĀKOTNES MĀCĪBU KLASEI

Ventspils Augsto tehnoloģiju parks (VATP) šobrīd ievieš projektu “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas”, kura ietvaros tiek izstrādāta inovatīva apmācību paraugklase fizikas, ķīmijas un matemātikas nodarbībām (turpmāk – nākotnes mācību klase). Šāda nākotnes mācību klase sastāvēs no 3 daļām: mūsdienīgām mēbelēm, atbilstoša tehniskā aprīkojuma un satura. Tehniskais aprīkojums ietver datorus, planšetdatorus, 3D printerus, dažādu programmatūru, izglītojošas lietotnes. Savukārt satura daļā plānots izveidot parauguzdevumus katram no iepriekšminētajiem mācību priekšmetiem vidusskolas mācību vielas apguvei. 

Kas jādara satura izstrādātājam?

  • Jārada 30 mūsdienīgi, interesanti un digitāli lietojami parauguzdevumi fizikas mācību vielas apguvei. 
  • Parauguzdevums ir uzdevumu kopa, kas iepazīstina ar kādu no mācību tematiem. Nākotnes mācību klasē uzdevumi tiks izmantoti digitāli – tie tiks ievietoti VATP izstrādātās izglītības platformās (lietotnēs).
  • Saturam jāatbilst Skola2030 vadlīnijām un jāaptver visi vidusskolas programmā paredzētie temati (vismaz viens parauguzdevums par katru tematu).

Lai pieteiktos satura izstrādei vai uzzinātu vairāk par nākotnes mācību klasi un radāmo saturu (piemēram, konceptu, detalizētu darba uzdevumu, termiņiem, atalgojumu), aicinām sazināties:

Elīza Cimdiņa
VATP Tehnoloģiju attīstības daļas projektu vadītāja
E-pasts: eliza.cimdina@vatp.lv
Tel.nr.: +371 28683830

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *