Aicinājums uz Starptautisko fiziķu turnīru Vaicmana institūtā Izraēlā

Katru pavasari 24 gadu garumā desmitiem talantīgu vidusskolēnu no visas pasaules ierodas Izraēlas Vaicmana Zinātņu institūta Dāvidsona Zinātņu izglītības institūtā Izraēlā, lai piedalītos Starptautiskajā fizikas turnīrā, kas pazīstams arī kā “Seifa uzlaušanas” turnīrs. Arī šogad pasaules jaunajiem fiziķiem tiek piedāvāts šis izaicinājums.

Vaicmana Zinātņu institūts ir viens no pasaules vadošajiem daudznozaru pētījumu institūtiem dabas un eksaktajās zinātnēs. Vaicmana institūtam ir sena un bagāta pētniecības un atklājumu vēsture, kuras pamatā ir tā misija attīstīt zinātni cilvēces labā. No šī institūta nāk valsts ievērojamākie zinātnieki un tas darbojas ar mērķi veicināt zinātnisko kompetenci kā skolās, tā plašākā sabiedrībā. Vaicmana institūts atrodas Rehovotā, Izraēlā, tieši uz dienvidiem no saulainās Telavivas. Rehovota, ko 1890. gadā dibinājuši vieni no pirmajiem emigrantiem, šobrīd ir nozīmīgs akadēmiskais centrs. Pilsētā bez Vaicmana Zinātņu institūta savu mājvietu ir atradusi Jeruzalemes Ebreju universitātes Lauksaimniecības fakultāte un Peresa Akadēmiskā centra koledža.

Cerams, ka kāda no Latvijas skola radīs iespēju izveidot komandu un piedalīties šajā prestižajā turnīrā. Ja ir kāds progress un interese no Jūsu kolēģiem pieteikt dalību, būsim pateicīgi, ja informēsiet arī vēstniecību!

Sīkāka informācija pievienotajos dokumentos, ko pārsūtam no organizatoriem.

Ar cieņu,

Marika Piņķe

Culture and Public Affairs Officer

Embassy of Israel to Latvia

11 Sporta Str.

Riga LV-1013, Latvia

Tel: +371-67635506

Fax: +371-67635555

E-mail: culture@riga.mfa.gov.il

http://embassies.gov.il/riga

Physics Tournament List of hotels in Rehovot and airport transportation companies

List of hotels in Rehovot and airport transportation companies

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *