LDZ aicina fizikas skolotājus un skolēnus dalīties ar veiksmes stāstiem

Pēc Iespējamās misijas direktora Kārļa Kravja vārdiem, pašreiz Iespējamā Misija palīdz AS Latvijas Dzelzceļš vārdā realizēt projektu, kura mērķis ir ieinteresēt jauniešus eksaktajās zinātnēs. Plānots izveidot vietni, kurā tiks ievietoti motivējoši video par to,  kāpēc ir vērts mācīties fiziku un citus dabaszinību cikla priekšmetus,  un tajā tiks apkopota informācija par atbilstošiem pulciņiem, nodarbībām utt. visā Latvijā.

Iedvesmas video stāstiem tiek meklēti jaunieši, kuri jau tagad (vēlams pamatskolā) ir aizrāvušies ar dabaszinību cikla priekšmetiem, piemēram, brauc uz jauno fiziķu, matemātiķu, bioloģu u.c. skolām, piedalās konkursos utt. Svarīgi redzēt, ka viņus atbalsta vecāki, iedrošina draugi, konsultē skolotāji. Šādi stāsti Latvijas mērogā kalpos  kā piemēri  priekš citiem un kā iespēja jauniešiem izskanēt Latvijā.

Ja Jums kā skolotājam ir prātā kāds veiksmes stāsts, lūdzu, atsūtiet informāciju ar: īsu stāstu, klasi, vietu un skolotāju – kontaktpersonu, ja gadījumā šis stāsts tiks izvēlēts plašākai atrādīšanai 3 min garā video:

Kārlis Kravis, direktors +371 26343739, karlis.kravis@iespejamamisija.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *