Pieteikšanās fizikas izglītības semināram 18.05.2024.

Fizikas izglītības pētniecības katedra aicina fizikas skolotājus pieteikties astotajam fizikas izglītības semināram, kas norisināsies LU Zinātņu mājā sestdien, 18. maijā, plkst. 10:0013:30

Noslēdzošo semināro uzsāksim ar Leibnica Hannoveres Universitātes izglītības pētnieka Dirka Brockmann-Behnsena ieskatu fizikas mācīšanā Vācijas vidusskolās, kā arī virtuālās realitātes briļļu izmantošanas iespējām fizikas stundās. Semināra otrajā daļā Latvijas Universitātes vecākā laboranta un Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas fizikas skolotāja Pētera Brica vadībā pievērsīsimies pētniecisko un eksperimentālo prasmju pilnveidošanai, veicot praktiski kādu laboratorijas darbu un kopīgi analizējot iegūtos rezultātus. 

Saite uz pieteikšanos semināram: https://ej.uz/seminars_18_05

Aicinām aizpildīt pieteikuma anketu līdz 15. maijam. 

Detalizētā informācija par semināru tiks nosūtīta 16. maijā dalībniekiem uz pieteikuma anketā norādīto e-pasta adresi. 

Seminārs tiek organizēts LU Fizikas nodaļas attīstības projekta ietvaros. Projekta mērķis ir nodrošināt regulāru domu apmaiņu starp LU FMOF mācībspēkiem un fizikas skolotājiem par fizikas didaktikas jautājumiem, tajā skaitā fizikas satura un metodikas aktualizāciju, veidojot Fizikas nodaļā fizikas metodikas atbalsta kontaktpunktu. Projekta laikā plānots organizēt ikmēneša seminārus par fizikas satura un metodikas jautājumiem, tajā skaitā sniegt atbalstu skolas fizikas kursa “Fizika I” izstrādāto materiālu ieviešanā, kā arī izveidot metodiskos materiālus par neviennozīmīgi lietotām fizikas jēdzienu definīcijām un pieņēmumiem skolas fizikas kursā, par aktuālo zinātnes jautājumu izklāstu atbilstoši vidusskolas standarta līmenim.

Jautājumus aicinām rakstīt ludmila.belogrudova@lu.lv  vai zvanīt

29377619, Ludmila Belogrudova 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *