Atvērta pieteikšanās fizikas izglītības semināram par Viļņu optiku 2. martā

Fizikas izglītības pētniecības katedra aicina fizikas skolotājus pieteikties sestajam fizikas izglītības semināram, kas norisināsies LU Zinātņu mājā sestdien, 2. martā, plkst. 10:0013:30

Sestajā seminārā kopā ar Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas  fizikas skolotāju un mācību grāmatu autoru Sergeju Vinogradovu risināsim uzdevumus par Junga dubultspraugu un interferenci plānajās kārtiņās,  apspriedīsim faktorus, kas ierobežo mikroskopa izšķirtspēju, analizēsim atbildes uz izpratnes jautājumiem par gaismas viļņu īpašībām. Nodarbības otrajā daļā Latvijas Universitātes profesors Ruvins Ferbers padziļinātajā lekcijā pastāstīs par gaismas viļņu interferenci un tās matemātisko aprakstu. 

Saite uz pieteikšanos semināram: https://ej.uz/seminars_02_03

Aicinām aizpildīt pieteikuma anketu līdz 29. februārim. 

Detalizētā informācija par semināru tiks nosūtīta 29. februārī dalībniekiem uz pieteikuma anketā norādīto e-pasta adresi. 

Seminārs tiek organizēts LU Fizikas nodaļas attīstības projekta ietvaros. Projekta mērķis ir nodrošināt regulāru domu apmaiņu starp LU FMOF mācībspēkiem un fizikas skolotājiem par fizikas didaktikas jautājumiem, tajā skaitā fizikas satura un metodikas aktualizāciju, veidojot Fizikas nodaļā fizikas metodikas atbalsta kontaktpunktu. Projekta laikā plānots organizēt ikmēneša seminārus par fizikas satura un metodikas jautājumiem, tajā skaitā sniegt atbalstu skolas fizikas kursa “Fizika I” izstrādāto materiālu ieviešanā, kā arī izveidot metodiskos materiālus par neviennozīmīgi lietotām fizikas jēdzienu definīcijām un pieņēmumiem skolas fizikas kursā, par aktuālo zinātnes jautājumu izklāstu atbilstoši vidusskolas standarta līmenim. 

Projekta ietvaros 2023./24. mācību gadā paredzēts organizēt 8 skolotāju seminārus (7. oktobrī, 11. novembrī, 9. decembrī, 13. janvārī, 10. februārī, 2. martā, 6. aprīlī un 18. maijā).  

Jautājumus aicinām rakstīt ludmila.belogrudova@lu.lv  vai zvanīt

29377619, Ludmila Belogrudova 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *