Pieteikšanās piektajam fizikas izglītības semināram

Fizikas izglītības pētniecības katedra aicina fizikas skolotājus pieteikties piektajam fizikas izglītības semināram, kas norisināsies LU Zinātņu mājā sestdien, 10. februārī, plkst. 10:0013:30

Piektajā seminārā kopā ar Latvijas Universitātes Magnētiskās hidromehānikas laboratorijas vadošo pētnieku Linardu Goldšteinu apspriedīsim, kas jāņem vērā, lietojot svara jēdzienu fizikas stundās. Latvijas Universitātes pētnieka un Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas  fizikas skolotāja Ģirta Zāģera vadībā izrunāsim, kādas zināšanas un prasmes vēlamies iemācīt kursā Fizika I un Fizika II tematā Elektromagnētisms. 

Saite uz pieteikšanos semināram: https://ej.uz/seminars_10_02

Aicinām aizpildīt pieteikuma anketu līdz 7. februārim. 

Detalizētā informācija par semināru tiks nosūtīta 8. februārī dalībniekiem uz pieteikuma anketā norādīto e-pasta adresi. 

Seminārs tiek organizēts LU Fizikas nodaļas attīstības projekta ietvaros. Projekta mērķis ir nodrošināt regulāru domu apmaiņu starp LU FMOF mācībspēkiem un fizikas skolotājiem par fizikas didaktikas jautājumiem, tajā skaitā fizikas satura un metodikas aktualizāciju, veidojot Fizikas nodaļā fizikas metodikas atbalsta kontaktpunktu. Projekta laikā plānots organizēt ikmēneša seminārus par fizikas satura un metodikas jautājumiem, tajā skaitā sniegt atbalstu skolas fizikas kursa “Fizika I” izstrādāto materiālu ieviešanā, kā arī izveidot metodiskos materiālus par neviennozīmīgi lietotām fizikas jēdzienu definīcijām un pieņēmumiem skolas fizikas kursā, par aktuālo zinātnes jautājumu izklāstu atbilstoši vidusskolas standarta līmenim. 

Projekta ietvaros 2023./24. mācību gadā paredzēts organizēt 8 skolotāju seminārus (7. oktobrī, 11. novembrī, 9. decembrī, 13. janvārī, 10. februārī, 2. martā, 6. aprīlī un 18. maijā).  

Jautājumus aicinām rakstīt ludmila.belogrudova@lu.lv  vai zvanīt

29377619, Ludmila Belogrudova 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *