Pieteikšanās CERN skolotāju programmai 2024

Fizikas skolotāji aicināti pieteikties CERN skolotāju programmai Baltic Teacher Programme 2024, kura notiks no 10.03.2024. līdz 15.03.2024. (pavasara brīvlaikā) Ženēvā, Šveicē. 

Vizīti organizē CERN Nacionālais kontaktpunkts Latvijā sadarbībā ar Latvijas Fizikas skolotāju asociāciju, realizējot kopprojektu «Dalība CERN skolotāju programmā». Projekta mērķi – veicināt modernās fizikas mācīšanu skolās un apgūt 21. gadsimtam atbilstošas fizikas mācīšanas prasmes, sniegt iespēju Latvijas fizikas skolotājiem doties pieredzes apmaiņas vizītē uz CERN, gūt papildu motivāciju skolotāja darbam, tīklojoties ar Baltijas un citu valstu kolēģiem, vizītes laikā piedāvāt lekcijas un mācību iespējas latviešu valodā, piedaloties CERN strādājošajiem Latvijas zinātniekiem.

Programmas dalībnieku skaits no Latvijas ir 12 fizikas skolotāji  (detalizēta informācija:  https://indico.cern.ch/event/1297686/).

Ceļa izdevumus, dalību programmā, ēdināšanu un naktsmītnes CERN sedz LR Izglitības un zinātnes ministrija. Programmas dalībnieki saņems CERN apliecību par programmas apguvi. 

Lai pieteiktos programmai, lūdzam līdz 30. novembrim aizpildīt pieteikuma anketu ej.uz/CERN2024, norādot arī savas angļu valodas zināšanas un motivāciju piedalities programmā. Rezultāti tiks paziņoti 16. decembrī pēc Latvijas Fizikas skolotājus asociācijas domes sēdes lēmuma. 

Kritēriju atsegums skolotāju atlasei programmai CERN Baltic Teacher Programme 2024: ej.uz/atlases_kriteriji 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *