Fizikas izglītības pētniecības katedra aicina fizikas skolotājus pieteikties otrajam fizikas izglītības semināram

Fizikas izglītības pētniecības katedra aicina fizikas skolotājus pieteikties otrajam fizikas izglītības semināram, kas norisināsies LU Zinātņu mājā sestdien, 11. novembrī, plkst. 10:0013:30

Seminārs tiek organizēts LU Fizikas nodaļas attīstības projekta ietvaros. Projekta mērķis ir nodrošināt regulāru domu apmaiņu starp LU FMOF mācībspēkiem un fizikas skolotājiem par fizikas didaktikas jautājumiem, tajā skaitā fizikas satura un metodikas aktualizāciju, veidojot Fizikas nodaļā fizikas metodikas atbalsta kontaktpunktu. Projekta laikā plānots organizēt ikmēneša seminārus par fizikas satura un metodikas jautājumiem, tajā skaitā sniegt atbalstu skolas fizikas kursa “Fizika I” izstrādāto materiālu ieviešanā, kā arī izveidot metodiskos materiālus par neviennozīmīgi lietotām fizikas jēdzienu definīcijām un pieņēmumiem skolas fizikas kursā, par aktuālo zinātnes jautājumu izklāstu atbilstoši vidusskolas standarta līmenim. 

Otrajā semināra tiks aplūkoti kvalitatīvie un kvantitatīvie uzdevumi par termodinamikas likumiem un entropijas fizikālo jēgu. Kā arī, izmantojot zināšanas par siltumu un darbu, noskaidrosim, kā un kāpēc atšķiras gāzes siltumietilpības dažādos procesos. Noslēgumā piedāvāsim īso kopsavilkumu par biežāk uzdotajiem skolotāju jautājumiem saistībā ar “Fizika I” projekta ietvaros izstrādāto materiālu izmantošanu. 

Saite uz pieteikšanos semināram: https://ej.uz/seminars_11_11

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām aizpildīt pieteikuma anketu līdz 7. novembrim. 

Detalizētā informācija par semināru tiks nosūtīta 8. novembrī dalībniekiem uz pieteikuma anketā norādīto e-pasta adresi. 

Projekta ietvaros 2023./24. mācību gadā paredzēts organizēt 8 skolotāju seminārus (7. oktobrī, 11. novembrī, 9. decembrī, 13. janvārī, 10. februārī, 2. martā, 6. aprīlī un 27. aprīlī).  

Jautājumus aicinām rakstīt ludmila.belogrudova@lu.lv  vai zvanīt

29377619, Ludmila Belogrudova 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *