Fizmix Eksperiments – ko nepalaist garām šogad?

Sākusies pieteikšanās AS “Latvenergo” skolēnu erudīcijas konkursa “FIZMIX Eksperiments” jaunajai sezonai! Līdz 17. februārim aicinām pieteikt komandas, kas sastāv no pieciem 8. un 9. klašu skolēniem un viena skolotāja, portālā https://www.fizmix.lv/eksperiments/.

Ko nepalaist garām šogad?

7. februārī plkst. 16.00

Iespēja skolotājiem uzzināt par šī gada konkursa aktualitātēm un gūt iedvesmu savām mācību stundām. Piesakies meistarklasei un pievienojies tai šeit: https://ej.uz/sav2.

Meistarklasē uzzināsiet par AS “Latvenergo” skolēnu erudīcijas konkursa “FIZMIX Eksperiments” aktuālajiem jaunumiem, no fizikas pētnieka Ģirta Zāģera dzirdēsiet vairāk par to, kā skolā var pieiet atjaunojamās enerģijas jautājumiem, tāpat arī  iegūsiet vērtīgus materiālus izmantošanai mācību stundās. 

Fizikas festivāls atgriežas!
15. aprīlis, Rīga

Fizikas festivāla laikā notiks konkursa pusfināls un fināls, ikvienam būs iespēja iepazīt fiziku dažādās aktivitāšu stacijās, veicot eksperimentus un piedaloties diskusijās. Apmeklētājus sagaida īpaša skatuves programma un KONCERTS! 

Galvenā balva – CEĻOJUMS UZ ZINĀTNES CENTRU
Finālisti sacentīsies par vērtīgām balvām visai komandai. Piesakieties konkursam un pierādiet sevi! Zināt ir stilīgi! 

20. februārī sāksies atlases kārta, kurā visas komandas, kas reģistrējušās konkursam, sacentīsies par iespēju iekļūt pusfinālā, kas norisināsies Fizikas festivāla ietvaros. Pusfinālā piedalīsies katra Latvijas reģiona un Rīgas pilsētas 10 labākās komandas, kopā 60 komandas, kas atlases kārtā būs ieguvušas visvairāk punktu. Savukārt finālā par uzvaru cīnīsies 6 komandas – pa vienai no katra reģiona un Rīgas pilsētas. Plašāka informācija par konkursu portālā: https://www.fizmix.lv/eksperiments/.

Patiesā cieņā

“FIZMIX Eksperimenta” komanda
BEĀTE STIVRIŅA

PASĀKUMU PRODUCENTE

+371 29256045

Sakusies-pieteiksanas_PDF_

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *